Ceglédinfo

SPORT

| Közélet | Közlemények | Belföld | Gazdaság | Kultúra | Kékfény | Helyi programok | Térségi programok |

20 bejegyzés ezen az oldalon

Ceglédi aranyak a látványtánc Eb-ről »

2019.06.26. 10:58 Lejár 2019.07.10. 23:59 [1143] [szok]
Ceglédi aranyak a látványtánc Eb-ről

Reftorna látványtánc EB 2019 06.20-23. - Nagyon jól szerepelt csapatunk az Európa Bajnokságon Balatonfüreden. Kiválóan és méltóképpen ünnepeltük meg a tornakör alakulásának 10 éves jubileumát. Jó a csapat, kiváló képességű lányok alkotják. A szünetet kihasználva a verseny előtt három napon keresztül napi két edzéssel készültünk a nagy feladatra, nagyon meleg, párás volt a termünk és a balatonfüredi csarnokban is hasonló hőmérséklet fogadott bennünket.

Tenisz: döntetlen a záró fordulóban

2019.06.26. 10:30 Lejár 2019.07.10. 23:59 [1138] [szok]
Fotó: kvse.hu

Az utolsó tavaszi játéknapon döntetlen ért el a ceglédi teniszcsapat. Eredmény: Cegléd-Kartal 3-3. Pontszerzők: Takács, Brezina egyéniben, Brezina-Borsos párosban. A tavaszi fordulók után a második helyen áll a csapat a két pont előnnyel vezető Monor mögött. Folytatás ősszel.

Cselgáncs: Árvai Péter a junior Európa-kupa győztese »

2019.06.24. 10:38 Lejár 2019.07.08. 23:59 [1131] [szok]
Fotó: judoinfo.hu

Szép ceglédi cselgáncs-hétvége! Ungvári Attila EB-bronzérme mellett itt az újabb siker: Árvai Péter a dobogó legfelső fokára állhatott a cselgáncsozók 34. Atom-kupáján, a paksi junior Európa-kupa viadalon. A 100 kilogrammosok között Árvai Péter (Ceglédi VSE) négy győzelemmel lett súlycsoportja legjobbja, s ezzel tavalyi lignanói sikere után másodszor állhatott a dobogó legfelső fokára a junior Európa-kupa sorozatban - számolt be róla judoinfo.hu.

Ungvári Attila Európa-bajnoki bronzérmes

2019.06.24. 10:31 Lejár 2019.07.08. 23:59 [1129] [szok]

Csaknem egy évtized után állhatott ismét az Európa-bajnoki dobogóra a 81 kilogrammosok között versenyző Ungvári Attila. A ceglédi sportoló a minszki Európa Játékok bronzmérkőzésén a világbajnok Wieczerzak ellen szerezte meg a harmadik helyet. A további részletek: Itt.

Forrás: judoinfo.hu

Labdarúgás: Kökény István Emléktorna »

2019.06.24. 08:21 Lejár 2019.07.08. 23:59 [1127] [szok]
Fotó: Ceglédi VSE labdarúgás

A Ceglédi VSE egykori labdarúgójának, Kökény Istvánnak az emlékére első alkalommal rendeztek utánpótlás labdarúgó tornát a szépülő Malomtó széli sportpályán. A Kökény-család által szervezett eseményen négy csapat vett részt az U11-es korosztályból.

Tollaslabda tábor sok-sok élménnyel

2019.06.19. 14:04 Lejár 2019.07.03. 23:59 [1114] [szok]

Már a vakáció első hetében sok diák táborozik Cegléden is. A gyerekek többféle elfoglaltság közül választhatnak, a legnépszerűbbek azonban kétségkívül a sporttáborok. A ceglédi tollascsarnokban is elkezdődött a táborozás. Idén összesen nyolc héten át várják majd a gyerekeket. Még van néhány hely, de érdemes minél előbb jelentkezni.

Forrás: ctv.hu

Keszthelyi Luca újabb nemzetközi versenyt nyert »

2019.06.19. 13:53 Lejár 2019.07.03. 23:59 [1111] [szok]
Fotó: cegledisport.hu

Június 14-én pénteken rendezték meg Pozsonyban a 4 főváros versenyét, ahol a helyi rendező Pozsony mellett Ljubljana, Zágráb és Budapest válogatottjai mérték össze tudásukat különféle sportágban.

Sportlövészet: EB-ezüstök »

2019.06.14. 12:27 Lejár 2019.06.28. 23:59 [1097] [szok]
Sportlövészet: EB-ezüstök

Sikeresen szerepelt a Hollandiában megrendezett Steel Challenge (dinamikus sportlövész)  Európa-bajnokságon Kiss József.

Tóth Nikolett futamgyőzelmek a nemzetközi mezőnyben »

2019.06.13. 13:46 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1091] [szok]
Tóth Nikolett futamgyőzelmek a nemzetközi mezőnyben

A hétvégén rendezték meg a Budapest Open Schulek Ágoston nemzetközi atlétikai versenyt ahol Ceglédről az ifjúsági korosztályban Tóth Nikolett versenyzett két számban is.

Kosárlabda NB II: Cegléd a bajnok

2019.06.13. 13:07 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1082] [szok]

A Ceglédi KE a férfi kosárlabda NB II 2018-19-es bajnoka. A négyes döntőt idén Cegléden rendezték meg. A háromnapos Final Four mindegyik meccsén nyerni tudtak a hazaiak, a Pénzügyőr, a Soproni Tigrisek és a Szolnoki Olaj II. csapatai ellen is.

Fotó: Szokolai

Asztalitenisz: senior páros győzelem »

2019.06.13. 13:00 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1080] [szok]
Asztalitenisz: senior páros győzelem

A második versenyén indult Gergye Zoltán a Seniorok között ahol remek páros partnerre lelt. Oroszki Viktorral a három csoportgyőzelem után az egyenes kieséses szakaszban sem találtak legyőzőre. A döntőbe jutás volt a legszorosabb ott 0:2-es hátrányból kellett fordítani a döntő játszma már sima volt. A döntőben e játszmát vesztettek.

Tenisz eredmények

2019.06.13. 12:54 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1078] [szok]

Folytatta jó szereplését az Ász Tenisz Klub csapata. Eredmény: Mogyoród-Cegléd 2-4

Pontszerzők: Takács, Fekete, Kalocsai egyéniben, Illetve Takács-Fekete párosban.

A CVSE nyerte a Beck Péter emléktornát

2019.06.11. 16:58 Lejár 2019.06.25. 23:59 [1076] [szok]
Beck Péter Emléktorna - CVSE-győzelem (2019. 06. 09.)

A CVSE nyerte meg az idei Beck Péter emléktornát. Nyolc csapat részvételével rendezték meg az eseményt, immár 26. alkalommal. A ceglédi vízilabdasport felejthetetlen alakjára, a fiatalon, 35 éves korában elhunyt Beck Péterre emlékeznek az országos megmérettetéssel. Bővebben: ITT

Fotó: Kisfaludi

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Két arany, egy bronz a Cápák szezonzáró tornáján »

2019.06.10. 11:40 Lejár 2019.06.24. 23:59 [1072] [szok]
Két arany, egy bronz a Cápák szezonzáró tornáján

Hazai U12, U14 és serdülő tornával zárta a mérkőzés szezont a Ceglédi Kék Cápák SE. A három Cápa korosztály és a nyolc vendég csapat szombaton tizenegy meccset játszott a Gál József Sportcsarnokban. A ceglédi csapatok remekül szerepeltek. A serdülők és az U12 tornagyőztesként, az U14 pedig 3. helyen zárta a napot.

Tenisz: eddig hibátlanul »

2019.06.07. 10:17 Lejár 2019.06.21. 23:59 [1067] [szok]
(A kép illusztráció! / Forrás: cegledisport.hu)

Folytatta jó szereplését a ceglédi teniszcsapat a megyei l.osztályú bajnokságban.

Asztalitenisz: döntetlen a bajnok ellen »

2019.06.07. 10:04 Lejár 2019.06.21. 23:59 [1065] [szok]
(A kép illusztráció!)

Halasztott mérkőzést játszottak pénteken az asztaliteniszők a CVSE sportcsarnokban. A már bajnok Dunakeszi legjobbja nélkül érkezett de nálunk is volt hiányzó.

Keszthelyi Luca arany Portugáliából

2019.06.06. 14:40 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1057] [szok]

Keszthelyi Luca a múltheti csütörtöki diákolimpiai bajnoki cím után szombaton már a Portugál Leiriában versenyzett hármasugrásban és utasította maga mögé az U16 korosztályban a mezőnyt. Luca komoly versenyben az 5. ugrásra 11,35 m-t ugrott hármasugrásban, amit a vetélytársak már nem tudtak űberelni így övé lett a nemzetközi verseny aranyérme.

Forrás: cegledisport.hu

CVSE Fit Kid sikerek »

2019.06.06. 14:31 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1054] [szok]
CVSE Fit Kid sikerek

Május második felében a CVSE Fit Kid versenyzőire több megmérettetés is várt. Hódmezővásárhelyen három csapat is versenyzett, ahol aél az összetett bajnoki cím megszerzése volt. Duóink kicsit izgulva de szépen hajtották végre a megbeszélteket, így jól sikerült  gyakorlatok után hagyták el a színpadot. Legkisebb versenyzőink gyakorlatán is meglátszott az elmúlt hetek sok-sok edzése, gyakorlása.

Idén is népszerű volt a Testébresztő Fesztivál Cegléden

2019.06.06. 14:12 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1051] [szok]
Szépkorúak Testébresztő Fesztiválja (2019. 06. 05.)

Dabasról, Budapestről, Tatabányáról és Szolnokról is érkeztek nyugdíjasok a Szépkorúak Testébresztő Fesztiváljára. A mára már országos hírű eseménynek idén is Cegléd adott otthont. Az esős időjárás miatt a Sportcsarnokban tartották a programok jelentős részét. A szépkorúak táncos, ügyességi, labdás és mozgáskoordinációs feladatokat próbálhattak ki, és ingyenes szűrővizsgálatokkal is készültek a szervezők.

3 Cápa korosztály tornája szombaton »

2019.06.06. 14:09 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1050] [szok]
3 Cápa korosztály tornája szombaton

A nyári szünet kezdete előtt egy héttel, 8-án szombaton szezon záró tornát rendez a Ceglédi Kék Cápák Se a Gál József Sportcsarnokban. A résztvevő U12, U14 és serdülő korú 11 csapat mindegyike díjat kap, az első három helyezett gárda játékosai érmet is vihetnek majd haza, valamint különdíjban részesül mindhárom korosztály gólkirálynője, legjobb kapusa, a mezőny legjobb játékosa és a legjobb ceglédi játékos is.