Ceglédinfo
  • Az Eötvös Cirkusz Cegléden
  • Jerzsele Katalin

SPORT

| Közélet | Közlemények | Belföld | Gazdaság | Kultúra | Kékfény | Helyi programok | Térségi programok |

20 bejegyzés ezen az oldalon

Vizitábor rengeteg játékkal és élménnyel

2019.08.15. 18:42 Lejár 2019.08.29. 23:59 [1282]

Idén is népszerű volt a városi sportuszoda vízitábora. Az általános iskolás korú gyerekek az úszás alapjaival ismerkedhettek, de sok más vizi program és kézműves foglalkozás is várta őket. A nyár folyamán hat turnust szerveztek, mindegyiket maximális létszámmal. Az utolsó gyerekcsoport ezen a héten táborozik.

Forrás: ctv.hu

Napi nyolc edzés a Karate táborban

2019.08.13. 18:01 Lejár 2019.08.27. 23:59 [1276]

Első alkalommal szervezett edzőtárbort a ceglédi Ashihara karate klub. A karatékák napi nyolc edzésen vehettek részt, de egyéb programok is várták őket. A szervezők nagy hangsúlyt fektettek a hagyományéltetésre és a környezettudatos életmódra is. A népszerű tábor látványos bemutatóval zárult a budai úti strandon.

Őszi kupára készülnek a tornászok

2019.08.13. 17:36 Lejár 2019.08.27. 23:59 [1271]

Lezárták az augusztusi felkészülési hetet a Ceglédi Református Iskola tornászai. Mostantól az Őszi Kupára készülnek a diákok. A nyárvégi edzések a református iskola tornatermében zajlanak.

Utánpótlás nevelések a felnőtt csapatban »

2019.08.08. 13:24 Lejár 2019.08.22. 23:59 [1263]
Utánpótlás nevelések a felnőtt csapatban

Elkezdődött az NB III-as szezon és örömmel figyelhetjük, hogy több utánpótlás játékosunk is lehetőséget kapott a csapatnál.

Kék Cápák: induló és videoklip - 2019

2019.08.06. 18:38 Lejár 2019.08.20. 23:59 [1262]

Videoklip készült a Ceglédi Kék Cápák indulójához. Itt tekinthető meg.

Labdarúgó NB III: sikeres szezonrajt »

2019.08.06. 18:31 Lejár 2019.08.20. 23:59 [1261]
Fotó: Ceglédi VSE - Labdarúgás/ facebook

Hazai pályán kezdtük el az NB III-as bajnokságot, az ellenfél az Eger SE csapata volt. Fontos volt a jó kezdés, ami szerencsére össze is jött. Kőházi Ádám tudósítása.

Cél az NB I-es tagság visszaszerzése »

2019.07.29. 12:38 Lejár 2019.08.12. 23:59 [1253]
Cél az NB I-es tagság visszaszerzése

A Ceglédi KK SE felnőtt csapata megkezdte a felkészülést az NB I/B keleti csoport 2019/2020.évi bajnoki szezonjára. Egy jó hangulatú évnyitó keretében Kis Róbert elnök úr köszöntötte a csapat régi és új tagjait, majd bemutatta a szakmai stábot. Ezt követően ismertette a célkitűzést, ami nem lehet más mint megnyerni a bajnokságot és visszajutni az első osztályba.

Szegedi Dániel EYOF bronzérmes

2019.07.29. 12:30 Lejár 2019.08.12. 23:59 [1252]
Fotó: cegledisport.hu

A bakui Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) csütörtöki játéknapján Szegedi Dániel a CVSE judósa bronzérmet szerzett. Eredményei:

66 KG. 1. forduló: Szegedi Dániel erőnyerő. 2. forduló: Szegedi Dániel-Igor Bacsicsa (fehérorosz) 10-0. Negyeddöntő: Szegedi Dániel-Michal Kowalczyk (lengyel) 10-0. Elődöntő: Szegedi Dániel-Szerhij Nebotov (ukrán) 0-7. A 3. helyért: Szegedi Dániel-Matin Rzazade (azeri) 10-0

-pézsé-

cegledisport.hu

Megkezdte a nyári felkészítő edzéseket a Ceglédi KKSE

2019.07.25. 16:51 Lejár 2019.08.08. 23:59 [1238]

Megkezdte a nyári felkészítő edzéseket a Ceglédi Kézilabda Klub Sportegyesület. Az NB/I B-ben játszó csapat célja, hogy a következő évad után az elsőosztályba visszakerülve folytathassa a bajnoki pontgyűjtést.

Keszthelyi Luca megvédte magyar bajnoki címét »

2019.07.19. 11:45 Lejár 2019.08.02. 23:59 [1219]
Keszthelyi Luca megvédte magyar bajnoki címét

A hétvégén rendezték meg a szabadtéri serdülő atlétikai magyar bajnokságot Győrben. Keszthelyi Luca kiváló versenyzéssel, 167 cm-es teljesítménnyel megvédte magyar bajnoki címét magasugrásban. Második versenyszámában, az ötösugrásban új egyéni csúcsot ugorva (16,75 m) ezüstérmet szerzett

Második alkalommal tartottak Cegléden Országos Fekvenyomó versenyt

2019.07.17. 14:21 Lejár 2019.07.31. 23:59 [1210]

Második alkalommal tartották meg Cegléden a Vasgyúró Kupa Országos Fekvenyomó versenyt. A rendezvény fő szervezői Belme Péter és Szabó Zsolt Viktor - mindketten a sportág jeles képviselői. A verseny bírója és sztárvendége Mészáros László fekvenyomó világbajnok és világcsúcstartó volt.

Készülnek a bajnokságra a CVSE labdarúgói

2019.07.17. 14:18 Lejár 2019.07.31. 23:59 [1209]

Gőzerővel készül a bajnokságra a CVSE Labdarúgó Szakosztálya. A tavalyi csapatból öten maradtak, a többiek mind újonnan érkezők és szép számmal vannak ceglédiek is - mondta a vezetőedző Schön László. A felkészülés negyedik hetét kezdték, már vannak edzőmérkőzések is.

Lovasíjász Bajnokság a Rezgő Fészek Lovastanyán

2019.07.17. 13:53 Lejár 2019.07.31. 23:59 [1204]

Izgalmas versenyekkel rendezték meg idén is a Magyar Nyílt Lovasíjász Bajnokságot Albertirsán. A Hunocha elnevezésű háromnapos versenyre Kanadából is érkezett lovas. A programon háromféle stílusban mérhették össze ügyességüket a lovasíjászok.

Családi napot tartott a Ceglédi VSE vízilabda szakosztálya

2019.07.09. 08:52 Lejár 2019.07.23. 23:59 [1183]

Családi napot tartott a Ceglédi VSE vízilabda szakosztálya szombaton. Úszóversenyen és vízilabda mérkőzésen mérhették össze tudásukat és kitartásukat a szülők és gyermekeik. De nem csak a vízben versenyezhettek egymással. A sport programok mellett családi főzőversenyt is rendeztek.

Jubileumi gokart kupa

2019.07.09. 08:48 Lejár 2019.07.23. 23:59 [1182]

Jubilált a kistérségi gokart kupa Nyársapáton. Vasárnap hat kategóriában 21 versenyző állt rajthoz a tizedik éve megtartott versenyen. A legfiatalabb induló 6, a legidősebb pedig 17 éves volt. A gokartozás egyre népszerűbb és a gyerekek is egyre ügyesebbek. Többen közülük hetente többször járnak edzeni a nyársapáti pályára.

Focitábor kicsiknek és nagyoknak

2019.07.02. 11:39 Lejár 2019.07.16. 23:59 [1167]

Idén is népszerű volt az óvodások és az iskolások körében a Ceglédi VSE foci tábora. A két turnus alatt összesen 77 focirajongó gyermek fordult meg a programokon. Amellett, hogy a sportág technikai elemeit gyakorolták, voltak ügyességi versenyek, uszodalátogatás és fagyizás is. A tábor végén minden kis focista pólót kapott ajándékba.

Forrás: nso.hu

Európai Játékok: Lőrincz Tamás bronzérmes Minszkben »

2019.07.02. 11:29 Lejár 2019.07.16. 23:59 [1165]
Fotó: pannonrtv.com

Nem szakadt meg Lőrincz Tamás parádés sorozata, a BHSE ceglédi nevelésű birkózója 2017-es súlycsoportváltása óta minden világversenyen dobogóra állt.

Európai Játékok: Lőrincz Viktor is bronzérmes lett! »

2019.07.02. 11:24 Lejár 2019.07.16. 23:59 [1164]
Fotó: nemzetisport.hu

Lőrincz Viktor győzelemmel kezdett a kötöttfogásúak 87 kg-os súlycsoportjának vigaszágán, majd a ceglédi birkózó a bronzéremért vívott mérkőzésen is nyert a minszki Európai Játékokon.

Nyitott Tornaterem Programok - nyári szünet

2019.06.28. 11:20 Lejár 2019.07.12. 23:59 [1145] [szok]

A nagy sikerű program szervezői tájékoztatják az érdeklődőket, hogy a Nyitott Tornaterem Programok egészségmegőrző programsorozat nyári szünetet tart. A programok szeptember közepétől folytatódnak.

Ceglédi aranyak a látványtánc Eb-ről »

2019.06.26. 10:58 Lejár 2019.07.10. 23:59 [1143] [szok]
Ceglédi aranyak a látványtánc Eb-ről

Reftorna látványtánc EB 2019 06.20-23. - Nagyon jól szerepelt csapatunk az Európa Bajnokságon Balatonfüreden. Kiválóan és méltóképpen ünnepeltük meg a tornakör alakulásának 10 éves jubileumát. Jó a csapat, kiváló képességű lányok alkotják. A szünetet kihasználva a verseny előtt három napon keresztül napi két edzéssel készültünk a nagy feladatra, nagyon meleg, párás volt a termünk és a balatonfüredi csarnokban is hasonló hőmérséklet fogadott bennünket.