Ceglédinfo

SPORT

| Közélet | Közlemények | Belföld | Gazdaság | Kultúra | Kékfény | Helyi programok | Térségi programok |

20 bejegyzés ezen az oldalon

Hazai CEKK győzelem »

2019.02.21. 12:53 Lejár 2019.03.07. 23:59 [512] [szok]
Hazai CEKK győzelem

Fontos győzelmet szerzett szerdán hazai pályán a női kosárlabda NB I középmezőnyébe igyekvő VBW CEKK Cegléd. Bár a vendég NKE-Csata rövid ideig vezetni tudott a meccs hajrájában, a Cegléd végig kézben tartotta a találkozót és megérdemelten nyert. A Nemzeti Sport tudósítása.

Ceglédi atléták sikere Dortmundban »

2019.02.20. 17:26 Lejár 2019.03.06. 23:59 [509] [szok]
Ceglédi atléták sikere Dortmundban

A hétvégén szombaton a hét ország városának nemzetközi tornáján Dortmundban versenyzett Keszthelyi Luca és Ecseri Angéla, ahol immár 4. alkalommal vesznek részt a nemzetközi atlétikai versenyen ceglédi sportolók a Budapest Válogatott keretében.

Asztalitenisz eredmények »

2019.02.19. 13:34 Lejár 2019.03.05. 23:59 [505] [szok]
(A kép illusztráció!)

Pest Megye I/C  02.16 - Dunaharaszti MTK V.- Szuperinfó-CVSE IV.  1:17 Győztek:Ungureán Dorka 4,Dr Petrik Gábor 4,Petrik András 4,Unghváry András 3 illetve a Dr Petrik G.-Petrik A és au Ungureán D-Unghváry András párosok

Birkózó eredmények »

2019.02.19. 13:25 Lejár 2019.03.05. 23:59 [502] [szok]
Birkózó eredmények (2019.02.18.)
Szombaton a kötöttfogású Területi Bajnokságok kerültek megrendezésre a diák I. és II. korosztályok számára. A Közép-Magyarország Területi Bajnokságon a fiatalok az országos döntőbe jutásért küzdöttek a ceglédi Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola tornatermében.

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Női kosárlabda: a végén fordított a házigazda »

2019.02.19. 12:53 Lejár 2019.03.05. 23:59 [499] [szok]
Női kosárlabda: a végén fordított a házigazda

A Vasas Akadémia-Cegléd összecsapáson egy pont döntött a 8-0-s hajrát produkáló házigazdák javára.

Gyömrőn is nyerni tudtak a Cápák »

2019.02.19. 10:38 Lejár 2019.03.05. 23:59 [497] [szok]
Gyömrőn is nyerni tudtak a Cápák

A női kézilabda NB II. 12. fordulójában vasárnap a Gyömrő otthonába látogatott a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata. A Cegléd múlt héten az Érd legyőzésével egy helyet javított a bajnoki tabella helyezésén, majd a mostani újabb két pont megszerzésével már a házigazda Gyömrőt is megelőzték. A találkozó elején még "puha" volt a Cápák védekezése, de emiatt jelentős előnyt nem tudott felépíteni a hazai csapat. A szünet előtt utolérték őket a vendégek, majd a második félidőben fizikálisan is a Gyömrő fölé kerekedett a Cegléd és fegyelmezett játék mellett megérdemelten győztek.

Labdarúgás: győzött a Rákóczi Cegléden »

2019.02.18. 10:47 Lejár 2019.03.04. 23:59 [496] [szok]
Ceglédi VSE - Kaposvári Rákóczi 1-2 (2019. 02. 17.)

A tabella harmadik helyén álló Kaposvári Rákóczit fogaduk vasárnap délután ragyogó időben a Zsengellér Gyula Sporttelepen. Minden adott volt egy jó mérkőzéshez. Kőházi Ádám tudósítása.

Ceglédiek a Groupamában megrendezett eseményen »

2019.02.18. 10:38 Lejár 2019.03.04. 23:59 [494] [szok]
Ceglédiek a Groupamában megrendezett eseményen

A Sportegyesületek Országos Szövetsége idén 30. alkalommal díjazta a kiemelkedő eredményeket elért sportegyesületeket valamint köszöntötte a meghívott egyesületi vezetőket, sportolókat. Cegléd városát a Ceglédi Ashihara Karate Sportegyesület képviselte Abuczky Csaba elnök, Hegedűs Ágota Cegléd város alpolgármestere az egyesület tiszteletbeli fővédnöke, Kasza Mónika gazdasági vezető valamint Pap Levente alelnök személyében.

Egy újabb nagy csapat Olaszországból »

2019.02.18. 10:32 Lejár 2019.03.04. 23:59 [493] [szok]
Egy újabb nagy csapat Olaszországból

Örömmel jelenthetjük be a negyedik prokontinentális csapat Tour de Hongrie részvételét: 2019-ben az olasz Neri Sottoli-Selle Italia-KTM is rajthoz áll a Magyar Körversenyen, jó néhány rutinos Giro d’Italia-menő érkezhet hazánkba!

Vízilabda eredmények »

2019.02.18. 10:21 Lejár 2019.03.04. 23:59 [490] [szok]
(A kép illusztráció! / Fotó: CTV)

A hétvégét a pénteki napon felnőtt csapatunk nyitotta meg, hazai környezetben fogadta a Székesfehérvár csapatát továbbá szombaton és vasárnap idegenben játszottak utánpótlás fiú csapataink.

A lehetőségek városa: Cegléd »

2019.02.18. 10:13 Lejár 2019.03.04. 23:59 [488] [szok]
Fotó: neka.hu

Az NBI-es Cegléd együttesében játszó négy korábbi növendékünk igencsak különleges helyzetben találta magát szerdán, a juniorválogatott felkészülési mérkőzésén - számolt be róla a Nemzeti Kézilabda Akadémia honlapja.

Szellő Simcic ellen kezd 2019-ben »

2019.02.14. 16:29 Lejár 2019.02.28. 23:59 [479] [szok]
Fotó: felixpromotion.com

A Felix Promotion International február 22-én, Budakalászon rendezi idei első bokszgáláját, melynek programjában Magyarország legmagasabban rangsorolt profi ökölvívója, Szellő Imre is kötelek közé lép.

Tét nélküli CKK SE vereség Bogláron »

2019.02.14. 15:56 Lejár 2019.02.28. 23:59 [476] [szok]
Fotó: Tompos Gábor

A Ceglédi KK SE szerdán Balatonbogláron lépett pályára az U21-es Válogatott vendégeként. A bajnokság során minden csapatnak játszania kell egyszer az U21 ellen, de az eredmény nem számít bele az NB I-es pontvadászatba. A Cegléd 50 percig vezetni tudott a találkozón, de a hajrában fordított a Junior Válogatott, melynek soraiban négy ceglédi játékos is helyet kapott Gábor, Kecskeméti, Spekhardt és Schäffer személyében.

"Nagyon jó önismeret volt a játék!" - mondta Facskó Szidónia az Exatlon műsorról

2019.02.12. 16:04 Lejár 2019.02.26. 23:59 [466] [szok]

Hazaérkezése óta ma tart először edzéseket Facskó Szidónia. A TV2 Exatlon című műsorától múlt héten búcsúzott a Hot Iron edzőként dolgozó fiatal, ceglédi lány. Mint mondta: egyáltalán nem szomorú, hogy haza kellett jönnie. Rengeteg kedves üzenetet és szeretetet kap családjától, barátaitól, ismerősöktől és ismeretlenektől egyaránt. Szidónia nagyon jó önismeretnek tartja a játékot.

Forrás: ctv.hu

Fotó: tv2.hu

Női kosár NB I: a ceglédiek ellátták a pécsiek baját »

2019.02.11. 16:53 Lejár 2019.02.25. 23:59 [458] [szok]
Női kosár NB I: a ceglédiek ellátták a pécsiek baját

A női kosárlabda NB I-ben a Cegléd a 24 pontig jutó Danielle Hamilton-Carter vezérletével hazai pályán 84-70-re legyőzte a PINKK-Pécsi 424-et.

Bravúros győzelem Békéscsabán az OBI/B-ben »

2019.02.11. 16:38 Lejár 2019.02.25. 23:59 [456] [szok]

A szombati napon felnőtt csapatunk az OB/1/B bajnokság 13. fordulójában Békéscsabán játszott. A lehetséges 14 felnőtt játékosból 6-tal vágtunk neki a meccsnek ,a többi játékost az ifi játékosok tették ki. Bravúros győzelmet könyvelhettünk el.

Molnár János Nemzetközi Utánpótlás Emlékverseny »

2019.02.11. 16:24 Lejár 2019.02.25. 23:59 [454] [szok]
Molnár János Nemzetközi Utánpótlás Emlékverseny

A Szuperinfó-CVSE asztalitenisz szakosztály játékosai serdülő és ifjúsági versenyszámban vettek részt a nemzetközi versenyen, ahol közel húsz országból 270  nevezés érkezett az újonc, serdülő és ifjúsági versenyszámokban.

Labdarúgás: vereség Nyíregyházán »

2019.02.11. 16:17 Lejár 2019.02.25. 23:59 [452] [szok]
Fotó: Ceglédi VSE labdarúgás

Úgy jöttünk Nyíregyházára, hogy nagyon fontos, hogy pontot, pontokat szerezzünk. Ezek a vágyaink a 12. perc környékén szertefoszlottak. De nézzük az eseményeket sorrendben. A találkozó rögtön egy sérüléssel kezdődött, a hazaiak játékosát már a 6. percben le kellett cserélni. De nem kellett sokáig szomorkodnia a hazai csapatnak, rögtön a csere után, jött egy szöglet, amit a nyíregyházi játékos a kapunkba fejelt. Az első helyzetéből megszerezte a vezetést a Nyíregyháza.

Cápa-győzelem az előrehozott mérkőzésen »

2019.02.11. 16:09 Lejár 2019.02.25. 23:59 [450] [szok]
Ceglédi Kék Cápák - Érd II. 33-28 (2019. 02. 09.)

Bár hivatalosan február 16-án rajtol a női kézilabda NB II., a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata terem hiány miatt 9-én szombaton már bajnoki mérkőzést játszott. A Cegléd a március 9-ről előrehozott összecsapáson az Érd II. csapatát fogadta a Gál József Sportcsarnokban.

Elkezdődhet a sporttelep megújulása

2019.02.08. 14:44 Lejár 2019.02.22. 23:59 [441] [szok]
Fotó: CTV

Székház épülhet Nagykőrösön a Kinizsi Sportegyesület sporttelepén. Pályázaton nyertek pénzt a megvalósításra. A 300 millió forintos beruházásból az önkormányzat önrészként 90 millió forintot vállalt. Ez az első lépés a kőrösi sporttelep felújításában, szeretnének műfüves pályát, megfelelő világítást és egy csarnokot a téli edzésekhez.