Asztalitenisz eredmények

2020.01.20. 11:33 Rovat: Sport

(A kép illusztráció! / Fotó: bonuszpress.hu)

Pest Megye I/c  01.17 - Szuperinfó CVSE  IV. - Albertirsa SE II  14:4, Győztek: Ungureán Dorka 4,Olgyay Barnabás 4,Koncz Ábel 4,Sándor Zoltán 1 és a Sándor Zoltán-Koncz Ábel páros. A nagyszerű sorozatban 5 győzelem után érkeztek az Albertirsaiak Ceglédre és itt is szerettek volna bizonyítani.A hazai csapat gyorsan lehűtötte a kedélyeket és végül 3 hibátlan teljesítménnyel kiütéses győzelem lett a vége.Koncz Ábel hosszú kihagyás után is csak egy játszmát vesztett.

NB III.  01.18.

Szuperinfó CVSE II.  -  Tápiógyörgye I.  5:13

Győztek:Hörömpő Ferenc 2, Szalkai Attila 2,Török István 1

Sajnos 3-an állt ki az NB III-as csapat,betegség és "egyéb" elfoglaltság miatt így sima lett az amúgy nyerhető rangadó.Ha a 4.játékos játszik a döntetlen biztos hogy meglett volna a jelenleg 3. ellenféllel szemben.

Extra liga

Szuperinfó CVSE I - Komló Sport Kft  1:6

Győzött:Ócsai Máté 1

Nagy várakozással tekintettünk a mérkőzésre hiszen jó játék esetén a csapat esélyes volt a pont(ok) szerzése.Több mérkőzés is a végjátékban dőlt el sajnos ismét nem a mi javunkra.A legfontosabb Marsi-Katus meccsen volt ahol döntő játszmában 7:5 volt ide majd két könnyű hiba és ez megpecsélte a mérkőzést.Ócsai Máté hiába verte simán Terék Norbertet nem tudtunk már fordítani és sima lett a vége.

Stiga Mini Kupa Amatőr Ranglista Verseny 01.19.
eredmények:
3.kategória vigasz: 2.Fekete Viktor, 3. Telek Kristóf

Három játékos is indult a versenyen ahol a tapasztalatszerzés volt a cél és a minél több mérkőzésrutin megszerzése fiatal játékosaink számára.A versenyen 3 kategóriában 76 nevezés érkezett ami jelzi milyen népszerű versenyről van szó.