Labdarúgó utánpótlás eredmények

2019.11.07. 19:09 Rovat: Sport

Szép győzelmek, meglepő vereségek az előző heti utánpótlás eredmények között. Kőházi Ádám összeállítása:

U12-es korosztály

Remekül működött a csapatjátékunk! Nem engedtük az ellenfelünket kibontakozni, sok labdát szereztünk a térfelükön, ezekből remek akciókat vezettek a srácok, melyek többségéből gól is született! Gratulálok a gyerekeknek! - Kecskeméti József, edző

​Edző: Kecskeméti József

Magabiztos győzelmet arattunk egy jó képességű ellenfél ellen. Csapatérdeket szem előtt tartva, gólra törően játszottak a srácok, gratulálok nekik. - Kecskeméti József, edző

Ceglédi VSE - Hódmezővásárhely 6:0

Csapat:
Répás L., Bíró M., Kádár Z., Révész M., Gigor L., Szarka B., Tóth O., Lisóczki H.

Cserék:
Márok B., Kósik T., Jankovics Á., Sinka M., Eszes M.

Gól:
Szarka B. (3), Tóth O., Márok B., Lisóczki H.

Jók: Répás L., Kádár Z., Gigor L., Révész M., Szarka B., Tóth O., Kósik T.

U13-as korosztály

Egy könnyűnek ígérkező meccset tettünk magunknak nehézzé. Elsősorban pontatlanság, valamint a koncentráció hiánya miatt. - Szepes Richárd, edző

Ceglédi VSE - Törökszentmiklós 2:2

Csapat:
Baranyai Balázs, Horváth Kristóf, Kneifn Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Morvai Bence, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Szűcs Ákos, Tamás Zalán, Velkey Paul​

Gól:
Konrád, Sebők

​Edző: Szepes Richárd

A meccs első percétől kezdve a mi akaratunk érvényesült, látványos támadásokat vezettünk, rengeteg helyzetet dolgozott ki a csapat, amiből egy nagy gólkülönbségű győzelem született.Egyénileg és csapatként is jól működtünk ma. Gratulálok a Csapatomnak! - Szepes Richárd, edző

Ceglédi VSE - Hódmezővásárhely 11:0

Csapat:
Baranyai Balázs, Békési Bulcsú, Fazekas Levente, Kneif Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Szűcs Ákos, Velkey Paul​

Gól:
Sebők Barnabás (5), Konrád Ákos (2),Velkey Paul (2), Paskó Marcell, Sebők Bálint

Jók: Az egész csapat

U15-ös korosztály

A mérkőzés egészében mezőnyfölényben játszottunk, szemre is tetszetős akciókat vezetve. A játékunk összességében nem volt rossz, de a megszokottól lassabb és körülményesebb, sok volt a pontatlan passz. Ettől függetlenül gratulálok az egész csapatnak! - Szabó Levente, edző

Ceglédi VSE - FC Dabas 4:2

Csapat:
Rimóczi János, Tóth Marcel, Zsemlye Péter, Kovács Kolos, Barna Máté, Klimász Kevin, Szabó Kristóf, Valkai Zsolt, Takács Péter, Szegedi Levente, Paulovics Gábor, Gavaldik Balázs, Horváth-Nagy János

Gól:
Valkai (2), Szabó K., Kovács

Jók: Szegedi, Valkai, Szabó K., Kovács, Barna

​Edző: Szabó Levente

U17-es korosztály

Egy jó első félidő után (1:1) produkáltunk egy nagyon gyenge második félidőt. Hibát hibára halmoztunk egyénileg és ezt az ellenfél könyörtelenül kihasználta. - Farkas János, edző

Monor - Ceglédi VSE 5:1

Csapat:
Schwarcz, Baranyi, Mocsári, Ecseri, Szaniszló, Ungureán, Prumek, Bakó, Pásztor, Kartali, Lakos

Cserék:
Szabó V., Borics G., Fülöp D., Kelemen D.

Gól: Kartali

​Jók: -

​Edző: Farkas János

U19-es korosztály

Hihetetlen gólokat ajándékoztunk az ellenfelünknek, olyanokat, melyeket U13-ban sem szabad. Sajnos mivel előre játékban nem tudtuk ezeket a hibákat kompenzálni sanszunk nem volt a pontszerzésre. Ha valaki a bajnokság előtt azt mondja, hogy a kilencedik bajnoki mérkőzésen fogunk először veszíteni, arra biztos furcsán néztem volna. Szép sorozat volt. Remélem lesz még ilyen ebben a bajnokságban! - Ványi Zsolt, edző

Monor SE - Ceglédi VSE 4:1 (3:1)