Ceglédinfo

Hír, program

Érmekért harcoltak az apró judokák

2019.04.10. 12:12 [szok] Rovat: Sport
Minetechnik Kupa cselgáncsverseny (2019. 04. 09.)

Cegléden rendezték meg az idei diák A- és B-korcsoportos Magyar Kupát, amely a Minetechnik-kupa nevet viselte. A viadalon hatvanhárom klub kétszázhatvanhárom judósa lépett tatamira.

 

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

 

Összesen negyvennyolc egyesület tudott legalább egy érmet szerezni a ceglédi viadalon, huszonöt klubnak jutott aranyérem is. Az éremtáblázat első helyén a remeklő, tíz érmet is begyűjtő Miskolci VSC-MVSI (3 arany, 2 ezüst, 5 bronz) zárt, a második helyen a szekszárdi OLC T-Trans-Gemenc JK és a BHSE osztozott, holtversenyben (3, 1, 1).

 

Minetechnik-kupa, Cegléd
diák A- és B-korcsoportos Magyar Kupa

DIÁK A-KORCSOPORT

FIÚK

32 KG (7 induló)
1. Galó Bence (Óbudai JC)
2. Sárossy Bence (Vincze JC Zirc)
3. Murányi Ádám Antal (Budaörsi SC)
3. Barabás Gellért (Szegedi Judo SE)
5. Könyves Zoltán (Tordas SE)
5. Zsarnai Zsolt (Kőrös Judo SE)
7. Lucz Máté (OLC T-Trans-Gemenc JK)

35 KG (11 induló)
1. Adorjáni András (BHSE)
2. Kovács Ákos (Nagykanizsai TE 1866)
3. Tamás Tibor Balázs (Vitál JK)
3. Varga Szabolcs Dominik (Hód Judo)
5. Visszás Zoltán Csaba (UTE)
5. Kasza Imre (Judo SZK)
7. Somogyi Lóránt (BJSE)
7. Tatár Viktor Tas (KSI SE)

38 KG (7 induló)
1. Lengyel Csanád (Ledényi JI)
2. Raffay Barnabás (Ledényi JI)
3. Kliment Zalán Hunor (Nagyatádi JC)
3. Molnár Zsombor (Óbudai JC)
5. Tóth Ádám (Miskolci VSC-MVSI)
5. Dominik Vilmos (Rákosmenti SE)
7. Kiss Benedek (BHSE)

41 KG (10 induló)
1. Stopp Patrik (Ledényi JI)
2. Tölgyesi Bende (Nippon Sport JC)
3. Lénárt Levente Gábor (Nippon Sport JC)
3. Kiss Szabolcs (Vasas Judo)
5. Török Csaba (Kőrös Judo SE)
5. Ványi Patrik (Ceglédi VSE)
7. Hernádi Csongor (Kaposvári USE)
7. Krápecz Levente (Nagyatádi JC)

45 KG (12 induló)
1. Horváth Nándor (Diósdi DSE)
2. Sztankó Dávid Bence (Óbudai JC)
3. Sági Zsolt (Ceglédi VSE)
3. Szeghy Tamás (Nagykanizsai TE 1866)
5. Gotyár Dominik (Egri VSI)
5. Erdélyi Andor (Szegedi Judo SE)
7. Lődri Dániel (Nagykanizsai JK)
7. Módis Roland (DVTK)

49 KG (12 induló)
1. Papp István Nándor (Pécsi VSK)
2. Jobbágy Domonkos (Miskolci VSC-MVSI)
3. Krakóczki Máté (Gödöllői JK)
3. Halász Áron (Nippon Sport JC)
5. Esküdt Ádám (Egri VSI)
5. Tankó Ákos (Guri JSE)
7. Szatmári Szabolcs (Diósdi DSE)
7. Szendrővári Zsombor (Kecskeméti JC)

54 KG (8 induló)
1. Molnár Gergő (MOHA SC)
2. Prikkel Zsombor (Guri JSE)
3. Mezőfi Márk (Zalaegerszegi JSE)
3. Ocsák Nimród (Hód Judo)
5. Hajdú Levente Bence (Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola)
5. Révay Balázs György (Diósdi DSE)
7. Tamtom Péter Marcel (Veszprémi JSE)
7. Patkós Marcell (Hírös JSE)

60 KG (8 induló)
1. Mizik Lóránt (Óbudai JC)
2. Garai Nimród László (Nagykanizsai JK)
3. Kovács Márk (Nippon Sport JC)
3. Vaska Botond (Nagykanizsai JK)
5. Kőszegi Erik Gábor (Tószegi Judo Klub)
5. Dubszki László Csaba (Tatabányai JC)
7. Varga Zsadány (Budafoki KSE)
7. Benkovics István Bendegúz (Kecskeméti JC)

66 KG (8 induló)
1. Engler Ádám (Benta SE)
2. Czibula Bernát (Atomerőmű SE)
3. Hernádi István (Pécsi KSE)
3. Lovászi Bendegúz (Kecskeméti JC)
5. Szabó Levente (Guri JSE)
5. Selmeczi Zsigmond (Törökbálinti Judo Iskola)
7. Kohut Vince (Vasas Judo)
7. Bálint András (Harta SE)

+66 KG (9 induló)
1. Nagy Adrián Vajk (Nagykanizsai TE 1866)
2. Ocsák Soma Zénó (Hód Judo)
3. Németh Róbert (Harta SE)
3. Terei Dániel (Vitál JK)
5. Horváth Ádám (Guri JSE)
5. Dzapku Ármin (Mogyi-Bajai JC)
7. Maráz Nándor (BJSE)
7. Lakó Botond (Hírös JSE)

LÁNYOK

32 KG (4 induló)
1. Schneider Sára (Kaposvári USE)
2. Takács Emese (Veszprémi JSE)
3. Menkó Anita (MOHA SC)
4. Hornyák Andrea Krisztina (Judo Klub Lábod)

35 KG (4 induló)
1. Jüttner Janka (Diósdi DSE)
2. Raus Kíra Emma (Debreceni SC-SI)
3. Makkai Szonja (Hírös JSE)
4. Fenyvesi Anita Luca (OLC T-Trans-Gemenc JK)

38 KG (4 induló)
1. Arató Lili (BHSE)
2. Tóth Lotti Noémi (DVTK)
3. Hoó Fédra (DVTK)
4. Pásztor Panna (Judojo Edelény SE)

41 KG (8 induló)
1. Halmai Abigél (Budaörsi SC)
2. Szabó Réka (UTE)
3. Furman Lili (Kaposvári USE)
3. Kormos-Őr Tünde (Benta SE)
5. Sztankov Panna (Mogyi-Bajai JC)
5. Virág Vivien (Tószegi Judo Klub)
7. Solymosi Melinda (Ceglédi VSE)
7. Tankó Panna (Judojo Edelény SE)

45 KG (7 induló)
1. Garai Emese Zille (Nagykanizsai JK)
2. Szekeres Kata Sára (Hírös JSE)
3. Eichmüller Boglárka (Ceglédi VSE)
3. Váradi Noémi (UTE)
5. Bátor Réka (Judo Klub Lábod)
5. Mihalik Villő Flóra (Kispesti AC)
7. Bátor Alexandra (Judo Klub Lábod)

50 KG (6 induló)
1. Sárközi Zsuzsa (Miskolci VSC-MVSI)
2. Kisfaludi Eszter (Diósdi DSE)
3. Szöllősi Liliána (Mogyi-Bajai JC)
3. Kovács Amina Viktória (KSI SE)
5. Petrovácz Hanna (Mogyi-Bajai JC)
5. Kaszás Réka (Vincze JC Zirc)

56 KG (2 induló)
1. Takács Sára (Nagyatádi JC)
2. Lakatos Jázmin (Pécsi KSE)

+56 KG (5 induló)
1. Kurtács Zsófi (Vasas Judo)
2. Botzheim Bodza (Óbudai JC)
3. Fekete Barbara (Bakony JK)
4. Mondok Viktória (Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola)
5. Kunszabó Afrodité Éda (Pollák DSE)

DIÁK B-KORCSOPORT

FIÚK

26 KG (3 induló)
1. Belányi Bálint (DVTK)
2. Pető Levente (OLC T-Trans-Gemenc JK)
3. Császár Patrik (Zalaegerszegi JSE)

29 KG (8 induló)
1. Jankó Sólyom (Miskolci VSC-MVSI)
2. Falusi Péter (Kecskeméti JC)
3. Papp Levente Tibor (Miskolci VSC-MVSI)
3. Ponevács ZoltánDávid (Miskolci JC)
5. Urbánfy István (Ledényi JI)
5. Nagy Nándor (BHSE)
7. Détári Marcell (Ceglédi VSE)
7. Nagy Raul Erik (Miskolci VSC-MVSI)

32 KG (17 induló)
1. Kunyik Botond (Tatabányai JC)
2. Radovics Mihály (Tatabányai JC)
3. Sárossy Barnabás (Vincze JC Zirc)
3. Lövei Vilmos (Tordas SE)
5. Lacsik Levente (Benta SE)
5. Lövei Dániel (Tordas SE)
7. Somogyi Olivér (Zalaegerszegi JSE)
7. Blázsovics Ádám (Benta SE)

35 KG (10 induló)
1. Varga-Ambrus Sebestyén (OLC T-Trans-Gemenc JK)
2. Heim Bálint (Vincze JC Zirc)
3. Kelemen Zsombor (Óbudai JC)
3. Németh Bálint Márk (Tatabányai JC)
5. Szabó-Győrfy Zalán (Kecskeméti JC)
5. Fejes Norbert (Miskolci VSC-MVSI)
7. Tóth Tamás (Mogyi-Bajai JC)
7. Sági Mátyás Károly (Ceglédi VSE)

38 KG (10 induló)
1. Göndör Kristóf (Miskolci VSC-MVSI)
2. Patyi Csanád (Ceglédi VSE)
3. Fedora Ferenc (Debreceni SC-SI)
3. Gábor Attila (Miskolci VSC-MVSI)
5. Nagy Kornél (Nagykanizsai JK)
5. Kancsár Donát (Mogyi-Bajai JC)
7. Karlóczy Ákos (Pécsi VSK)
7. Illényi Kristóf (Tatabányai JC)

41 KG (16 induló)
1. Tóth Zsombor (Atomerőmű SE)
2. Varju Csaba (Nippon Sport JC)
3. Kubász András Ferenc (Ledényi JI)
3. Nagy Botond (Szegedi Judo Iskola SE)
5. Kürti Roland (Miskolci VSC-MVSI)
5. Terjék Temes (Miskolci JC)
7. Csábi András Levente (Mórahalom)
7. Pálfy Levente (Mogyi-Bajai JC)

45 KG (13 induló)
1. Pusztai Maximilian Leon (Kecskeméti JC)
2. Sztankó Levente (Óbudai JC)
3. Szűcs Tamás Barnabás (Tószegi Judo Klub)
3. Tollas Barnabás (Budafoki KSE)
5. Vörös Vilmos (Érdi JC)
5. Mustó Gergő (Ceglédi VSE)
7. Ferencz Vince Zétény (Egri VSI)
7. Brezina Dániel (Kecskeméti JC)

50 KG (6 induló)
1. Székedi Igor (Kecskeméti JC)
2. Baraka Hamza (BHSE)
3. Pálinkás Domonkos (Miskolci VSC-MVSI)
3. Dunajcsik Dániel György (BHSE)
5. Latky Ádám (KSI SE)
5. Dökker György Norbert (UTE)

55 KG (6 induló)
1. Balogh Máté (Szegedi Judo SE)
2. Zuber Levente (Nagykanizsai TE 1866)
3. Petre Bálint (Miskolci JC)
3. Masa Barna (Mórahalom)
5. Katona Zoltán (Szegedi Judo SE)
5. Bacsik Balázs (Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola)

60 KG (6 induló)
1. Püspök Zsombor (Gödöllői JK)
2. Bálint Zsombor (Miskolci VSC-MVSI)
3. Garamvölgyi Attila (Debreceni SC-SI)
3. Tamás Levente (Nagykanizsai JK)
5. Kimmel Tamás János (Tamási Fehérszarvas)
5. Szabó Csaba (Judojo Edelény SE)

+60 KG (3 induló)
1. Szekeres Ábel (Harsányi SE)
2. Bak Balázs Benjámin (DVTK)
3. Fagyal Máté (Debreceni SC-SI)

LÁNYOK

27 KG (3 induló)
1. Berlinger Zsuzsa (OLC T-Trans-Gemenc JK)
2. Belecz Kincső (Mórahalom)
3. Pető Léna (OLC T-Trans-Gemenc JK)

30 KG (3 induló)
1. Kiss Viktória (BHSE)
2. Nagy Sarolta (Görbeország TE)
3. Vajda Panna (Kaposvári USE)

33 KG (6 induló)
1. Máj Veronika (Kaposvári USE)
2. Szöllősi Fanni (Mogyi-Bajai JC)
3. Geng Anita Rozina (Tordas SE)
3. Takács Eszter (Miskolci VSC-MVSI)
5. Balogh Hetti (Erdőkertes JSE)
5. Mészáros Bárkányi Viktória (Táborfalva)

36 KG (3 induló)
1. Süveges Fanni Beatrix (Debreceni SC-SI)
2. Vas Mira (UTE)
3. Kőhalmi Borsika (DVTK)

40 KG (5 induló)
1. Pánovics Hanga-Boróka (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Mráz Dóra (Benta SE)
3. Bozsó Zita (Vasas Judo)
4. Stágl Dorina (Kaposvári USE)
5. Szeles Virág (Görbeország TE)

44 KG (3 induló)
1. Mucsi Zille (Benta SE)
2. Vass Fanni (Budaörsi SC)
3. Kovács Nóra (Petőfi DSE)

49 KG (5 induló)
1. Kiss Teréz (OLC T-Trans-Gemenc JK)
2. Tóth Emma (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Bakó Bettina (Ceglédi VSE)
4. Illés Nikolett (Erdőkertes JSE)
5. Fodor Panna (Judo Klub Lábod)

+49 KG (5 induló)
1. Josepovits Kinga (Judo SZK)
2. Király Csenge (Görbeország TE)
3. Tóth Hanga Ágnes (Miskolci VSC-MVSI)
4. Gombor Alexandra (Nagykanizsai TE 1866)
5. Nikl Dorottya (Tamási Fehérszarvas)

 

Forrás: judoinfo.hu

Fotó: Kisfaludi István

Értékelés: 5/3

Eseménynaptár

Ke Sz Cs Sz Va
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Hirdetésszervezés

Cegléd időjárása

meteoblue

Térségi Adattár

Régi honlapunk