Női kézilabda utánpótlás eredmények

2019.04.10. 11:37 Rovat: Sport

Mozgalmas hetet zártak a Ceglédi Kék Cápák utánpótlás csapatai. Az ifi Tápiószentmártonban, a serdülő Száron, az U14 Abonyban, az U12 Érden, az U10 pedig Tápiószentmártonban lépett pályára bajnoki mérkőzéseken.

Eredmények:

Ifjúsági mérkőzés:

Euro-Novex USE - Ceglédi Kék Cápák 47 - 22  ( 23 - 11 )

Cegléd: Oláh Anna (kapus), Peszeki Laura 10(3), Kovács Alíz 6(1), Farkas Fruzsina 4, Takó Emese 2, Benkő Barbara, Mód Klaudia, Fehér Natália, Takács Viktória

Kiállítás: 4, ill. 6 perc

Hétméteres: 4/4, ill. 10/4

Tóth Norbert edző: Most is azt, mondom, amit legtöbbször. Ha bíznánk magunkban, akkor az ilyen nehéz meccseken sokkal szorosabb eredményt érnénk el! A küzdésért gratulálok a lányoknak és azért is, hogy meg tudtuk csinálni a helyzeteinket, de 20 fölötti kihagyott ziccerrel ekkora a különbség.

Serdülő mérkőzés:

Bicskei TC - Ceglédi Kék Cápák 17 - 35 ( 8 - 18 )

Cegléd: Kopcsa Karolina, Semetka Gréta(kapus), Peszeki Laura 11(1), Kökény Hanna 10(2)Imregi Boglárka 5, Kovács Alíz 4, Mód Klaudia 3, Fehér Natália 2, Vágány Noémi, Baricza Viktória, Simon Anna

Kiállítás: 8, ill. 6 perc

Hétméteres: 3/2, ill. 4/3

Ade Sowunmi edző: - A hazai 15 gólos győzelem után magabiztosan mentünk a 2 pontért....az első félidőben a nagyon nem tudtunk odafigyelni de az időkérés alatt sikerült a lányokat felrázni és hozták a kötelező győzelmet

U14 mérkőzések:

Abony KC - Ceglédi Kék Cápák 12 - 14 ( 6 - 3 )

Cegléd: Semetka Gréta (kapus), Imregi Boglárka 8(3), Pintér Zsófia 2, Kádár Kata 2, Tóth Fruzsina 1, Vágány Noémi 1, Csombai Mirella, Fehér Dorina, Kökény Hanna, Horváth Evelin, Pető Luca, Berényi Norina

Kiállítás: 4, ill. 2 perc

Hétméteres: 6/3, ill. 5/3

Pilisvörösvári KSK - Ceglédi Kék Cápák 17 - 13 ( 9 - 6 )

Ceglédi gólok: Kökény Hanna 5, Kádár Kata 3, Imregi Boglárka 2, Pintér Zsófia 2, Vágány Noémi 1

Kiállítás: 2, ill. 2 perc

Hétméteres: 2/2, ill. 1/0

Spolmin Roberta edző: - A szombati fordulót 50%-os mérleggel zártuk. A meccsnapot megelőzően mindkét ellenfelünk 1-1 vereséget tudhatott magáénak, így ezúttal sem volt könnyű dolgunk. A mérkőzések forgatókönyve meglehetősen hasonlóan alakult. Az első félidőkben aránylag jól védekeztünk, és nem túl meggyőzően támadtunk, mindkétszer 3 gólos hátránnyal fordultunk a második játékrészre. A hátrányunkat rövid idő alatt sikerült ledolgoznunk azzal, hogy felgyorsítottuk a játékot, amíg tudtuk, lendülettel vittük fel a labdát, hogy rendezetlen védelem ellen tudjuk befejezni a támadásainkat. Az Abony ellen nyerni tudtunk, míg a Pilisvörösvár ellen 30 percig teljesen nyitott volt a mérkőzés, de az utolsó 10 percet sajnos gólcsendben töltöttük, így ez nem hozott győzelmet. A védekezésünk zseniálisan működött, támadásban pedig még bőven van mit csiszolnunk, de ezen is sokat dolgozunk. Összességében gratulálok a lányoknak ,nagyot melóztak mindkét mérkőzésen!

U12 mérkőzések:

Bugyi SE - Ceglédi Kék Cápák 6 - 36 ( 20 - 2 )

Cegléd: Kuszkó Cintia, Lázár Anna (kapusok), Kaposvári Vanda 15(1), Ferenczi Lili 8, Dobozi Luca 5, Dengi Csenge 4, Öhler Laura 2, Bodor Mónika 1, Csombai Izabella 1(1), Vágó Réka, Gigor Stella

Kiállítás: 2, ill. 4 perc

Hétméteres: 0, ill. 2/2

Moyra Budaörs - Ceglédi kék Cápák 28 - 16 ( 14 - 6 )

Ceglédi gólok: Kaposvári Vanda 13, Csombai Izabella 1, Ferenczi Lili 1, Dengi Csenge 1

Kiállítás: 0, ill. 8 perc

Pudics Zsolt edző: - Mindkét meccsen remekül küzdöttek a lányok, de a Budaörs ellen nagyon hiányzott az önbizalom. Nem nagyon vagyok híve egy-egy játékos kiemelésének, de most kivételt teszek, mert ma Kaposvári Vanda egy új szintre lépett a pályán nyújtott teljesítményével. Nagyon várom, hogy a többiek is felzárkózzanak hozzá és persze Orlov Katinkához, (- aki iskolai kirándulás miatt most nem tudott a csapattal tartani) mert látom mire képesek a gyerekek az edzéseken!

U10:

Ebben a korosztályban nincsenek nyilvántartva sem a gólok, sem pedig az eredmények.

Érd I. - Ceglédi Kék Cápák

Euronovex USE I. - Ceglédi Kék Cápák

Cegléd: Megyesi Petra, Hegedűs Nikolett(kapusok), Komáromi Anna, Farkas Boglárka, Dugasz Lilla, Orosz Anna, Bartus Júlia, Maas Emília

Tóth Ágnes edző: - A Tápiószele és az Érd csapatával játszottunk az U10-es korosztályban a hétvégén. A lányok már bátrabban kézilabdáztak, az előző fordulóhoz képest. Ügyesen végrehajtották az öltözőben megbeszélt utasításokat, viszont a kapu felé történő mozgást sokat kell még gyakorolnunk. Összességében meg vagyok elégedve a csapattal.