Cápa U14, U12 győzelmek, felnőtt, ifi, serdülő vereségek

A Ceglédi Kék Cápák hét korosztályából öt ismét pályára lépett az elmúlt héten. A felnőttek, az ifik és a serdülők ezúttal nem tudtak nyerni, de az U14 és az U12 csapatok mind a négy bajnoki meccsüket behúzták.

(Fotó: Ceglédi Kék Cápák SE/U12 csapat)

Eredmények:

Felnőtt mérkőzés:

TF SE - Ceglédi Kék Cápák 29 - 28 ( 16 - 12 )

Budapest, zártkapus találkozó, vezette Obermayer, Vindis

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Ade Sowunmi 6, Földi Mónika 5, Pocsai-Halasi Réka 5(3), Török Melinda 4, Tóth Zsófia 3, Vuletics Szuncsica 2, Dobos Renáta 1, Farkas Szimonetta 1, Tóth Adrien 1, Peszeki Laura, edző Tóth Norbert

Hétméteres: 3/3, ill.. 3/3

Kiállítás 8, ill. 18 perc

Tóth Norbert: - A tabella 2. helyezettjéhez utaztunk és tudtuk, hogy nehéz mérkőzés elé nézünk. Az elejétől fogva felvettük velük a harcot, igaz a félidőre 4 gólos hátrányba kerültünk, de a második félidőben jobban koncentráltunk, támadásban is bíztató játékokat mutattak a csajok, labdákat tudtunk szerezni, amiből sikerült kiegyenlítenünk. Sajnos a végjáték nem úgy alakult és fontos ziccerek maradtak ki, így nem sikerült a bravúr. Hozzáteszem, 20 percet emberhátrányban kézilabdáztunk, ami nagyban megpecsételte a sorsunkat. Viszont az őszi szezon eddigi legjobb meccsét produkálták a lányok, igazi csapatként küzdöttek. Ha ilyen hozzáállással, akarattal, csapatként mennek ki a következő mérkőzésekre, garantáltan nagyobb sikereket érnek el, és a tavaszi fordulókban több mérkőzést fognak megnyerni! Még van hátra egy mérkőzésünk, amit nagyon fontos lenne megnyernünk, hogy ne szakadjunk le az élmezőnytől, és hogy tudjunk előrébb kerülni a tabellán!

Ifjúsági mérkőzés:

Dunavarsányi TE - Ceglédi Kék Cápák 35 - 29 ( 19 - 16 )

Dunavarsány 10 néző ,vezette Balog, Kotán

Cegléd: Semetka Gréta(kapus), Peszeki Laura 11(4), Tóth Zsófia 6(1), Kádár Kata 3, Farkas Fruzsina 2, Kiss Vivien 2, Baricza Viktória 2, Pintér Zsófia 2, Benkő Barbara 1, Simon Anna, edző Ade Sowunmi

Hétméteres: 7/6, ill. .5/5

Kiállítás: 6, ill. 4 perc

Ade Sowunmi: - Nagyon nagyot küzdöttek a lányok. Csak egy kicsi szerencsén múlott a 2 pont de mindenkire nagyon büszke vagyok és remélem a lányok is elhiszik a mai mérkőzés után hogy ha ők EGY CSAPATKÉNT akarnak akkor nincs az az ellenfél aki megállitja őket.

Serdülő mérkőzés:

Budafoki KSE - Ceglédi Kék Cápák 31 - 30 ( 19 - 19)

Budapest 30 néző, vezette Illyés, Szalai

Cegléd: Semetka Gréta(kapus), Pintér Zsófia 11(3), Kiss Vivien 8(4), Kádár Kata 4, Dengi Csenge 3, Imbre Anna 2, Horváth Evelin 1, Kapusi Annamásia 1, Kövecses Judit, Kaposvári Vanda, edző Ade Sowunmi

Hétméteres: 10/7, ill. 9/7

Kiállítás: 4, ill. 18 perc

Ade Sowunmi: - Nagyon csalódott vagyok! A mai meccs megmutatta, hogy ha csak 4-6 ember akár nyerni az nem elég. Nagyon sajnálom azokat a lányokat aki mindent megtettek, hogy nyerjünk (betegen, sérülten játszottak) de a többiek nemtörödömsége megpecsételt a meccset. Remélem, most alaposan elgondolkoznak és ez volt az utolsó ilyen meccsünk…

U14 mérkőzések:

Albertirsa - Ceglédi Kék Cápák 3 - 22 ( 2 - 11 )

Debrecen, 20 néző, vezette Borbély, Hegymegi

Cegléd: Benke Nóra, Megyesi Hanna(kapusok), Petró Zsanna 11, Ferenczi Lili 5, Cseh Panna 3, Csombai Izabella 2, Kövecses Judit 1, Tóth Fruzsina, Hoós Veronika, Vágó Réka, Pintér Léna, edző Urbán László

Hétméteres: 0/0, ill. 3/0

Kiállítás: 2, ill .4 perc

Székács SE - Ceglédi Kék Cápák 14 - 18 ( 9 - 8 )

Ceglédi gólok: Ferenczi Lili 8(1), Petró Zsanna 7(2), Tóth Fruzsina 2, Csombai Izabella 1

Hétméteres: 1/0, ill .5/3

Kiállítás: 4, ill. 0 perc

Urbán László: - Múlt hétvégét Debrecenbe látogatottunk és mindkettő mérkőzésünkön zseniális győzelmet arattunk. Az Alberirsa ellen egy kötelező győzelmet hoztunk.  A második mérkőzésünk egy rangadó volt a Székács ( Törökszentmiklós ) ellen. Az első félidőben még az ellenfél vezetett, de a második részben megfordítottuk a mérkőzés állását. Kiemelkedő volt a kapus teljesítmény, a védekezés és a hozzáállás. Büszke vagyok a lányokra. HAJRÁ CÁPÁK!!!

U12 eredmények:

Jászberény - Ceglédi Kék Cápák 1 - 23 ( 1 - 13)

Abony - Ceglédi Kék Cápák 6 - 19 ( 2 - 10 )

Dabas, OBO Aréna 50 néző, vezette Kotán ,Vásárhely

Cegléd: Kocsis Anna, Varga Bianka(kapusok), Bartus Júlia, Mezei Luca, Juricza Kinga, Sági Hanna, Molnár Enikő, Jankovics Hanna, Bartalos Jázmin, Virág Hanna, Kocsis Kata, edző Tóth Adrien

Tóth Adrien: - Fölényesen nyertük mind a két mérkőzést, de nem csak ez adott örömöt számomra, hanem főleg az, hogy látni, hogy fordulóról -fordulóra rengeteget fejlődnek a lányok, akár a támadást, akár a védekezést nézzük. Tényleg szuper volt nézni, ahogy élvezik a meccseket és örülnek egymás sikereinek! Az évben már nem lesz több bajnoki meccsünk, de jobb szájízzel nem is zárhattuk volna ezt a szezont. Köszönöm a lányok hozzáállását és az ismételt nagyszerű szülői szurkolást!