Újabb CEKK siker

69-48-ra győzött a CEKK csapata a Zalaegerszeg ellen a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

VBW CEKK CEGLÉD-ZTE NKK 69-48 (23-18, 10-13, 21-2, 15-15)

Monor, zárt kapuk mögött. V: Minár, Lengyel, Szilágyi B.

CEGLÉD: ORTIZ 11, Gorjanácz 6, Révész L. 2, SZOTIRIU 19/9, T. MOORE 24
Csere: Viszmeg, Ruják N. 5/3, Kobolák, Szirony 2, Filipowicz
Edző: Kosztasz Keramidasz

ZTE: Saad 4, Dzombeta 13/3, Dömötör, SZABÓ P. 14, Tuchscherer 7
Csere: Mányoki J. 5/3, Kulcsár 2, Úr, Horváth Fr. 2, Horváth Fa. 1
Edző: Ambrus Péter

Az eredmény alakulása. 4. perc: 12-4. 7. p.: 14-10. 10. p.: 23-18. 13. p.: 23-24. 18. p.: 31-26. 20. p.: 33-31. 24. p.: 42-31. 28. p.: 47-33. 30. p.: 54-33. 33. p.: 61-35. 36. p.: 61-45

MESTERMÉRLEG

Kosztasz Keramidasz: - Jól kezdtünk, néhány perc alatt tízpontos előnyt alakítottunk ki, de utána túlzottan elkényelmesedtünk. A nagyszünetben megbeszéltük a történteket, és a harmadik negyedet már csapatként dolgozva, fókuszálva hoztuk le, amivel el is dőlt a mérkőzés.

Ambrus Péter: - Tudtuk, hogy a Cegléd otthonában nem lesz egyszerű dolgunk. Az első félidőben működött a védekezésünk, emiatt tudtunk pariban lenni. Utána érthetetlen módon a támadásokban nem tudtunk hatékonyak lenni, a harmadik negyedben csak két pontot dobtunk, ez okozta a végeredményt. A záró szakaszt egálra hoztuk, de egy ilyen harmadik negyedet egyetlen csapat sem engedhet meg magának.

Forrás: nso.hu

Fotó: Kisfaludi István