Döntetlen a Veszprémi KKFT ellen

Döntetlennel ért véget a Veszprém elleni összecsapás. A Cegléd mindent megpróbált, de végül 1 pontot sikerült szerezni.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

A mérkőzés jól indult, a Cegléd vette magához a vezetést. A vendégek próbáltak felzárkózni, az 5. percben 4:3 volt az állás. De ez kevés volt a hazai csapat végig tudta tartani az előnyét. A 18. percben a vendégek megmaradtak a 8 gólnál és a 28. percig nem tudtak újabb gólt szerezni, miközben a Cegléd már 14 gólnál járt. Az első félidőben 16:10 volt a végeredmény.

A második félidőben fej-fej mellett indult a játék. A vendégek ekkor feljebb kapcsoltak pontos találatokkal és kapusteljesítménnyel felzárkóztak a Ceglédhez. A 47. perce egyenlő lett az állás. Innen szoros volt a mérkőzés és a végére megmaradt a döntetlen. 25-25

CEGLÉDI KKSE-VESZPRÉMI KKFT 25-25 (16-10)

Abony, zárt kapuk mögött. V:
 Medve, Südi

CEGLÉDI: Tamási - Pásztor Á., Mazák 1, Spekhardt 1, NÉMETH B. 4, JUHÁSZ K. 4, SZEPESI I. 6 (2). Csere: Kránitz (kapus), Kiss R. 1, Zakics 2, Gyene 2, Kállai 3, Vranac 1, Teleki. Edző: Nagy Károly

VESZPRÉMI KKFT: Ágoston - Tóth P. 2, Kristóf 2, ÉLES B. 8 (2), VAJDA H. 4, Fazekas G. 5, Hári 1. Csere: Miklós (kapus), Somogyi, Szmetán P. 1, Seregi 2 (2), Bugyáki. Edző: Tombor Csaba

Az eredmény alakulása. 5. perc: 4-2. 9. p.: 6-3. 14. p.: 9-5. 17. p.: 9-7. 22. p.: 12-8. 27. p.: 14-8. 33. p.: 16-12. 36. p.: 17-14. 42. p.: 19-17. 48. p.: 20-20. 52. p.: 23-21. 56. p.: 24-23. 60. p.: 25-24
Kiállítások: 16, ill. 4 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/4

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly:
 - Sajnos az első sorom nem bírta végig a hatvan percet, a cserejátékosaim pedig nem tudták hozzátenni azt a minimális pluszt, amit kellett volna. Hat ziccert hibáztunk az utolsó tíz percben, ami egy ilyen csapat ellen nem fér bele. A Cegléd jelenlegi keretében akadnak, akik nem ütik meg az élvonal szintjét, a legjobbak pedig nem bírják végig.

Tombor Csaba: - Elég tartalékosan érkeztünk Ceglédre, teljes csapattal is nehéz mérkőzés lett volna. Roppant csalódott vagyok az első félidei játékunk miatt, de összességében a döntetlen igazságos eredmény. Ezzel az egy ponttal nagy lépést tettünk a céljaink elérése felé.