Szoros meccsen verte az Uni Győr a Ceglédet

A Győr a Ceglédet győzte le vendégként a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Nemzeti Sport tudósítása.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

NŐI KOSÁRLABDA NB I
17. FORDULÓ, szerdai mérkőzések

VBW CEKK CEGLÉD-UNI GYŐR MÉLY-ÚT 66-71
(14-20, 19-19, 14-16, 19-16)

Monor,
 zárt kapuk mögött. V: Földházi, Csabai-Kaskötő, Horváth Cs.

CEGLÉD: ORTIZ 13, Szirony 3/3, SZOTIRIOU 13/6, McBryde 8/6, Bozóki 13/3. Csere: Gorjanácz 6/6, Révész L., Kobolák 3, Moore 7, Ruják. Edző: Kosztasz Keramidasz

GYŐR: KIESEL 26/3, Dombai 5/3, Dubei 7/3, Török 4, MOMPREMIER 13. Csere: Lass 7/3, Keita 2, Weninger 3/3, Barnai, Varga Zs. 4. Edző: Iványi Dalma

Az eredmény alakulása. 6. perc: 8-8. 14. p.: 19-22. 17. p.: 24-28. 22. p:  37-39. 26. p.: 29-46. 29. p.: 42-55. 31. p: 50-55. 38. p: 65-67

MESTERMÉRLEG

Kosztasz Keramidasz:
- Versenyképesek voltunk, védekezésben és támadásban is meg tudtuk csinálni, amit elterveztünk, de sajnos a lepattanóharcban alulmaradtunk. Próbáljuk megtartani ezt a teljesítményt, és remélem, hogy ennél még jobbak is leszünk a következő összecsapásokon.

Iványi Dalma: - Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Azért lett ez szorosabb, mint a győri meccsünk, mert nem tudtunk negyven percig a saját ritmusunkban játszani, de szívünket-lelkünket kitettük a pályára, és megérdemelten győztünk.