Ceglédinfo
Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

Rangadót nyert a Cegléd Bonyhádon

A nagyon jó formában lèvő és komoly győzelmi sorozatot építő Bonyhádhoz látogattunk. Tartottunk a mérkőzéstől, mert ellenfelünk remek szerkezettel bír, hazai pályán pedig mindig hatalmas lendülettel játszanak. A Ceglédi KE beszámolója.
Nem a legjobb előjelekkel készültünk a héten, hiszen a hosszabb időre kidőlő Csákvári Csaba mellett Berkics Màté is megsérült két nappal a meccs előtt illetve a vezetőedző Honti Viktor sem tudott a csapattal tartani. Volt visszatérő is, Nárai Bence újra játékra jelentkezett bár közel sincs 100%-os állapotban.

Gyakorlatilag az első negyedben eldöntöttük a mérkőzést, ellenállhatatlanul játszottunk. Végig domináltuk a 40 percet, gyakorlatilag esélyt sem adtunk a Bonyhádnak. A vége 102-78 lett, így tartjuk pozícióinkat a tabella második helyén.

Sajnos az ellenfél kőkemény játékstílusa meghozta az eredményét, csapatkapitányunk Tóth Zoltán komolynak tűnő kézsérülést szenvedett. A bajnokságban november 29-én Debrecenbe látogatunk, a kupában pedig várjuk az időpontot, hogy mikor játszunk a Nagykőrössel.